دوره آموزشی نرم افزار ANSYS BladeGen

هندسه‌های دوار (توربین‌های آب، بخار، و گاز به همراه پمپ‌های محوری و گریز از مرکز) از جمله پرکاربردترین هندسه‌های موجود در صنعت می‌باشند. روشن است که تسلط بر اصول طراحی این تجهیزات ابزاری ارزشمند در دست کارشناسان و همچنین پژوهشگران این حوزه خواهد بود.
در این راستا ANSYS-BladeGen از توانمند ترین ابزار نرم افزاری مطرح در جهان به شمار می رود و امکاناتی را در اختیار کاربر قرار می دهد تا هرچه دقیق تر و سریع تر به طرحی مطلوب برای توربوماشین مورد نظر خود دست یابد. علاوه بر این خروجی این نرم افزار در سایر ماژول های ANSYS قابل استفاده می باشد، به این معنی که انجام تحلیل های حرارت سیالات، تنش و ارتعاشات به روی توربوماشین نیز با استفاده از خروجی این نرم افزار امکان پذیر خواهد بود. به همین دلیل تیم کاپا در نظر دارد دوره آموزشی این نرم افزار را به مدت زمان 8 ساعت در 2 روز برگزار نماید، این کارگاه در روزهای 18 و 19 شهریور ماه از ساعت 9 الی 13 برقرار خواهد شد.
تنها پیش نیاز این کارگاه دانش آبتدایی از توربوماشین ها و درکی از مثلث سرعت پره های آن ها می باشد، در انتهای این کارگاه شرکت کنندگان مهارت های زیر را فراخواهند گرفت:

1) طراحی توربوماشین جریان محوری (توربین، کمپرسور و فن)
2) طراحی توربوماشین گریز از مرکز (کمپرسور و پمپ)
3) طراحی توربوماشین جریان مختلط (پمپ)
لازم به ذکر است در صورتی که متقاضیان به صورت گروهی ثبت نام نمایند از تخفیف بهرهمند خواهند بود.

مدت زمان دوره 8 ساعت در 2 جلسه
محل برگزاری ضلع شمال غربی پل سید خندان، خیابان میر مطهری، حد فاصل پیشداد و ارسباران، پلاک 6. موسسه فرهنگی آموزشی به اندیش فراگیر
ظرفیت دوره 20 نفر
هزینه دوره 1/500/000 ریال
گواهینامه پایان دوره دارد
زمان آغاز برگزاری  18 شهریور 1395
ثبت نام